Intocht Sinterklaas 16/11/2019

Intocht Sinterklaas Vandaag is de Sint weer aangekomen in Hoogezand-Sappemeer. Eerst kwam de goedheiligman aan met zijn boot in Martenshoek, begeleid door een pietenorkestje. Vele kinderen kwamen op het feest af en wilden graag op de foto met de Sint. Ook de muzikanten werd vaak gefotografeerd. Vervolgens trok het gezelschap naar het winkelcentrum aan de Pleiaden en eindigde in Sappemeer. Daar stonden ook weer vele kinderen en ouders klaar om de Sint te ontvangen.


Foto's

Agenda


Kinderconcert 05/07/2025
Kinderconcert
Na het succes van 2023 is er ook dit jaar weer een concert voor de jongsten onder ons. Deze zal plaatsvinden in de foyer van het Kielzog in Hoogezand.
Concert in Het Kielzog 21/11/2025
Concert in Het Kielzog
Zet deze datum alvast in je agenda. We zijn momenteel druk met de organisatie van dit concert.
Nieuws
Zomeravondconcert bij St. Jozef 13/06/2025
Zomeravondconcert bij St. Jozef
Gisteravond speelde het muziekkorps in de voortuin van huize St. Jozef in Sappemeer. Het was al een aantal jaren gepland, maar elk jaar gooide het weer
Activiteiten in mei 28/05/2025
Activiteiten in mei
Vorige week had de vereniging verschillende activiteiten op het programma staan. Op de woensdag trad het blaasorkest op in huize 'De Burcht'. Het was een
Play-in en reünie 12/05/2025
Play-in en reünie
Afgelopen zaterdag vonden in het kader van ons jubileumjaar twee evenementen plaats. Overdag was er een play-in onder leiding van onze dirigent Heerko.
Huldigingen in 2025 29/03/2025
Huldigingen in 2025
Tijdens de Algemene Ledenvergadering van afgelopen donderdag werden twee leden in het zonnetje gezet. André is dit jaar 25 jaar lid en kreeg hiervoor